Новини

02 - 04 березня 2021 року у  закладі дошкільної освіти «Перлинка» пройшли весняні свята. Вихователі та діти влаштували святкові концерти.
Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично виконували інсценівки.
Діти власноруч виготовили подарунки для своїх мам та бабусь тим самим дякуючи за любов та турботу.
Свята пройшли весело та принесли задоволення дітям.

У зв’язку з сильними снігопадами працівники ЗДО №14 «Перлинка» прийняли активну участь у розчищенні території закладу від снігу, яким починаючи з 8 лютого замітає наше місто.

Не обійшлося і без допомоги вихованців закладу, вони з великим задоволенням працювали разом з дорослими: відкидали сніг дитячими лопатками, користувались відеречками та тачками для перевезення снігу.

Завдяки дружній та злагодженій роботі усіх створено доступ до ігрових майданчиків та господарської зони.